Vjollca Llapashtica brilante me koleksionin e ri - Bota Sot
Vjollca Llapashtica brilante me koleksionin e ri

Bota e Yjeve

E martë, 20 nëntor 2018

Vjollca Llapashtica brilante me koleksionin e ri

Maksim Gjokaj Nga Maksim Gjokaj Më 19 qershor 2018 Në ora: 17:33
Franceska Jace

 Ajo patjetër që është disenjatorja më e mirë shqiptare pasi puna e saj unike dhe origjinale e bën diferencën.

Po flasim për Vjollca Llapashticën e cila vjen brilante me koleksionin e saj "STATEMENT" ku siç thotë edhe emërtimi i këtyre veshjeve që duhet të mos jesh skllav i të zakonshmes, por të vishesh ndryshe.BS

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test