E dashura e Ronaldos sërish shtatzënë?! - Bota Sot
E dashura e Ronaldos sërish shtatzënë?!

Bota e Yjeve

E dashura e Ronaldos sërish shtatzënë?!

Më: 19 qershor 2018 Në ora: 21:47
Mediat rozë kanë aluduar se e dashura e tij Georgina Rodiguez është në pritje të fëmijës së dytë.

E gjithë vëmendje e përqendruar te Cristiano Ronaldo. Ylli portugez shkëlqeu në ndeshjen e parë në Botëror, duke shënuar 3 gola, por edhe për shkak të jetës së tij private.

Mediat rozë kanë aluduar se e dashura e tij Georgina Rodiguez është në pritje të fëmijës së dytë.

Ndërsa u shfaq në një sfilatë mode, ishin format trupore të modeles që ngritën dyshimet. Georgina ka sjellë në jetë vajzën Alana Martina vetëm pak muaj më parë dhe mbetet për t’u parë nëse ajo është përsëri shtatzënë.

Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test