Zbulohet, tifozja seksi ruse është një pornostare - Bota Sot
Zbulohet, tifozja seksi ruse është një pornostare

Bota e Yjeve

E shtunë, 17 nëntor 2018

Zbulohet, tifozja seksi ruse është një pornostare

Më: 19 qershor 2018 Në ora: 23:09
Fotot e vajzës e. cila ishte veshur me një triko të shkurt të bardh dhe me veshje tradicionale ruse shihej në tribunat e stadiumit Luzhniku në Moskë dhe është shpërndarë nga shumë media

Një bionde bukuroshe e cila është lavdëruar nga mediat ruse si tifozja më seksi e Botërorit, është identifikuar si një yll i porno filmave

Fotot e vajzës e cila ishte veshur me një triko të shkurt të bardh dhe me veshje tradicionale ruse shihej në tribunat e stadiumit Luzhniku në Moskë dhe është shpërndarë nga shumë media, përfshirë edhe agjencinë shtetërore të lajmeve ruse RIA.

Ajo është lavdëruar shumë për atributet e saj eseistike, megjithatë, pas një hulumtimi nëpër mediat sociale doli që ato e kanë lartësuar një yll të pornografisë.

Biondina është identifikuar më disa emra në filmat me pullë të kuqe si Natalya Nemchinova derisa ka luajtur edhe në disa filma me pullë X si: Natali Nemtchinova, Natalia Andreeva, Delilah G, Danica, Amanda, Asya dhe Annabell.

Uebfaqet e pornografisë e kanë përshkruar atë si “të padisiplinuar por të emancipuar”, një modele dhe yll i orgjive në të cilat ajo shihet në disa fotosesione, si në filmat pornografikë të butë dhe të fortë, e ku debutimin e saj e bëri më 2016.

Aktore e filmave pornografik mund të jetë profesioni i saj, por duket se futbolli është një pasion i saj pasi që Nemchinova po ashtu është fotografuar duke festuar për Rusinë në Francë gjatë Euro 2016.

Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test