Rosario Dawson pozon e zhveshur për 39-vjetor - Bota Sot
Rosario Dawson pozon e zhveshur për 39-vjetor

Bota e Yjeve

E martë, 20 nëntor 2018

Rosario Dawson pozon e zhveshur për 39-vjetor

Më: 20 qershor 2018 Në ora: 11:52
Rosario Dawson

Ylli i shfaqjes televizive “Jessica Jones”, Rosario Dawson publikoi një seri videosh dhe fotosh ku pozon e zhveshur për 39-vjetorin e saj.

Ajo tregon për “Daily Mail” se ndihet më konfidente dhe më e bukur se kurrë më parë.

“Jam një aktore 39-vjeçare në Hollywood, ndihem shumë mirë dhe shumë e frymëzuar nga trupi im

, edhe pse e zhveshur,” shprehet Dawson.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test