Të gjithë sytë tek Dukesha Meghan - Bota Sot
Të gjithë sytë tek Dukesha Meghan

Bota e Yjeve

E martë, 13 nëntor 2018

Të gjithë sytë tek Dukesha Meghan

Nga: Bota sot Më: 20 qershor 2018 Në ora: 14:41
Meghan Markle dhe Princ Harry

Të gjithë sytë ishin tek Dukesha Meghan derisa ajo debutoi në Royal Ascot të martën.

Ajo u paraqit përplot stil, ashtu siç duhet si një anëtare e familjes mbretërore, përcjell Bota sot.

Gruaja 36 vjeçare e Princ Harry’t bëri që të gjithë të kthenin kokën për ta shikuar, e veshur në një fustan të bardhë dhe kapelë të zezë me të bardhë, që e bënte të dukej si një Dukeshë./BS/

Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test