Rosario Dawson zhveshet e tëra për ditëlindje - Bota Sot
Rosario Dawson zhveshet e tëra për ditëlindje

Bota e Yjeve

E shtunë, 17 nëntor 2018

Rosario Dawson zhveshet e tëra për ditëlindje

Nga: Bota Sot Më: 20 qershor 2018 Në ora: 20:40
Rosario Dawson

Ajo u zhvesh nudo për të festuar ditëlindjen e saj të 39.

Dhe ylli i “Jessica Jones” Rosario Dawson ka zbuluar  gjithçka pasi që hoqi të gjitha veshjet e saj dhe ndau imazhet me ndjekësit e saj në Instagram, shkruan "Bota sot".

Rosario tha për Daily Mail Australia se ajo ndihet "më e mirë, më e fuqishme dhe e rehatshme në lëkurën time" pasi zhveshi të gjitha.

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test