Dua kapet sërish me të dashurin, por këtë herë pa sytjena - Bota Sot
Dua kapet sërish me të dashurin, por këtë herë pa sytjena

Bota e Yjeve

Dua kapet sërish me të dashurin, por këtë herë pa sytjena

Nga: Bota sot Më: 20 qershor 2018 Në ora: 21:28
Dua Lipa me Isaac Carew

Ajo ka qëndruar pranë të dashurit të saj pasi ai ka mohuar thashethemet që ai ka e ka tradhtuar atë.

Dhe Dua Lipa dëshmoi edhe një herë se romanca e saj me Isaac Carew është përsëri në rrugën e duhur, derisa shijuan së bashku një shëtitje në New York City të mërkurën, shkruan Daily Mail, përcjell Bota sot.

Ylli i “Hotten Than Hell”, dukej më e dashuruar se kurrë me të dashurin e saj, duke u shfaqur tejet e qeshur.

Bukuroshja nga Kosova ka theksuar format e saj në këtë dalje me një fustan të shkurtër, me të cilin tregoi edhe thithkat pa sytjena./BS

Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test