Rikthehet pas 6 vitesh! Princesha e popit zhvishet topless për albumin e ri - Bota Sot
Rikthehet pas 6 vitesh! Princesha e popit zhvishet topless për albumin e ri

Bota e Yjeve

E martë, 13 nëntor 2018

Rikthehet pas 6 vitesh! Princesha e popit zhvishet topless për albumin e ri

Më: 21 qershor 2018 Në ora: 08:02
Christina Aguilera

Christina Aguilera ka pozuar topless për të promovuar albumin e saj të ri Liberation. 

Princesha e popit ka zgjedhur një grim tepër të lehtë për fotografitë e nxehta.

"Liberation", albumi që shënon rikthimin e Christina Aguilera-s, gjashtë vjet pas "Lotus" është një vepër në të cilën këngëtarja njujorkeze zhvishet në mënyrë artistike, të cilat me kalimin e viteve e kishin 'burgosur', duke e rikthyer në rrënjët e saj.

Në këtë album ajo bashkëpunon me emra të njohur të muzikës si: Kanye West, Ty Dolla $ign, Demi Lovato dhe 2 Chainz.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test