Dua Lipa rrezikon shumë - Bota Sot
Dua Lipa rrezikon shumë

Bota e Yjeve

Dua Lipa rrezikon shumë

Më: 21 qershor 2018 Në ora: 08:37
Dua Lipa

Dua Lipa është parë shumë nën shoqërinë e të dashurit të saj Isaac Carew, pasi ai mohoi thashethemet për tradhëti. 

Duket se lidhja e tyre është më e fortë se gjithçka tjetër.

Dhe këngëtarja është fotografuar me Isaac në eventin e revistës V në New York City. 

Por Dua ka rrezikuar shumë me veshjen e saj. Ylli i muzikës la pak vend për imagjinatën. 

E veshur me një fustan me pika të çarë deri në bel, 22-vjeçarja tregoi më shumë se çduhej. Plot stil dhe sharm, Dua dukej tepër joshëse.

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test