U divorcua përpara disa javësh nga Boris Becker, Lilly pozon “topless” - Bota Sot
U divorcua përpara disa javësh nga Boris Becker, Lilly pozon “topless”

Bota e Yjeve

E hënë, 19 nëntor 2018

U divorcua përpara disa javësh nga Boris Becker, Lilly pozon “topless”

Më: 22 qershor 2018 Në ora: 10:38
Lilly Becker

Lilly Becker duket se e ka kaluar trishtimin e divorcit nga ish-ylli i tenisit, Boris Becker. Tani, ajo ka nisur të postojë foto “topless” në Instagram.

Holandezja ka shpërndarë me fansat e saj një foto ku shihet gjysmë e zhveshur.

41-vjeçarja tha “Mirëmëngjes” duke mbuluar me duar gjoksin dhe duke treguar se mund t’i rikthehet pa problem modelingut edhe një herë tjetër.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test