Iskra shfaqet “shpërthyese” në të bardha - Bota Sot
Iskra shfaqet “shpërthyese” në të bardha

Bota e Yjeve

E shtunë, 17 nëntor 2018

Iskra shfaqet “shpërthyese” në të bardha

Nga: Bota sot Më: 22 qershor 2018 Në ora: 14:50
Iskra Lawrence

Ajo kurrë nuk harron t’i tregojë fansave që të duan trupat e tyre dhe të kenë vetëbesim.

Dhe Iskra Lawrence tregoi linjat e saj bombastike trupore derisa bënte joga me një grup njerëzish për ndër te Summer Solstice, përcjell Bota sot.

Modelja 27 vjeçare dukej për mrekulli e veshur në të bardha, duke treguar format e plota por seksi./BS/

Image
Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test