Beyonce shkëlqen në të zeza, në darkë me burrin - Bota Sot
Beyonce shkëlqen në të zeza, në darkë me burrin

Bota e Yjeve

E hënë, 19 nëntor 2018

Beyonce shkëlqen në të zeza, në darkë me burrin

Nga: Bota sot Më: 22 qershor 2018 Në ora: 17:39
Beyonce dhe Jay Z

Ata performuan në Amsterdam Arena në Holandë të martën dhe të shtunën do të jenë në Kopenhagë të Danimarkës.

Dhe në mes të gjithë këtij turi On The Run II Tour, Beyonce dhe Jay Z u kthen pak në Londër të enjten, ku shijuan një darkë romantike, përcjell Bota sot.

Të dy u panë duke dalë nga The Arts Club në Mayfair, ku kishin shijuar festën.

Beyonce dukej e mahnitshme në një fustan të zi, në të cilin ekspozoi këmbët seksi, përkrah burrit të saj./BS/

Image
Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test