Dua Lipa puthje pasionante me të dashurin në publik - Bota Sot
Dua Lipa puthje pasionante me të dashurin në publik

Bota e Yjeve

Dua Lipa puthje pasionante me të dashurin në publik

Nga: Bota sot Më: 22 qershor 2018 Në ora: 19:40
Dua Lipa me të dashurin

Këngëtarja Dua Lipa dhe i dashuri i saj Issac Carew kanë shfaqur lumturinë romantike në një fotografi.

Qifti ishin shumë t ëlumtur, duke qeshur kur ata dolën nga hoteli i tyre në Nju Jork të enjten.

Dhe në një moment ata ndanë edhe një puthje pasionante për të gjithë në publik.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test