Gjërat bëhen serioze, Priyanka dhe Nick njoftohen edhe familjarisht - Bota Sot
Gjërat bëhen serioze, Priyanka dhe Nick njoftohen edhe familjarisht

Bota e Yjeve

E hënë, 19 nëntor 2018

Gjërat bëhen serioze, Priyanka dhe Nick njoftohen edhe familjarisht

Nga: Bota sot Më: 23 qershor 2018 Në ora: 08:26
Priyanka Chopra dhe Nick Jonas

Gjërat mes Priyanka Chopra dhe Nick Jonas po bëhen çdo ditë e më serioze.

Aktorja 35-vjeçare ka sjellë në shtëpinë e saj muzikantin 25-vjeçar për të takuar nënën e saj, sipas People, përcjell Bota sot.

Çifti është parë duke shkuar në një darkë  në Mumbai të premten, pasi mbërriti në vendin e origjinës së aktores më parë gjatë ditës.

Ajo kishte ekspozuar format e saj seksi me një veshje bardhë e zi./BS

Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test