Emily ndez rrjetin me poza topless - Bota Sot
Emily ndez rrjetin me poza topless

Bota e Yjeve

Emily ndez rrjetin me poza topless

Nga: Bota sot Më: 24 qershor 2018 Në ora: 11:07
Emily RatajkowskiEmily Ratajkowski

Emily Ratajkowski nuk e lëshon frontin kur bëhet fjalë për postimin e imazheve seksi në llogarinë e saj në Instagram.

Modelja e lindur në Angli, të enjten publikoi një sërë imazhesh, ku shfaqej provokuese me bikini me motive leopardi.

Ndërsa të shtunën, ajo ka publikuar një pozë topless, duke u shfaqur në një vaskë me një gotë verë.

27-vjeçarja si çdo herë, duket tejet seksi dhe e nxehtë./BS

Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test