Bella Hadid dështon me veshje, i del gjoksi në shesh - Bota Sot
Bella Hadid dështon me veshje, i del gjoksi në shesh

Bota e Yjeve

E hënë, 19 nëntor 2018

Bella Hadid dështon me veshje, i del gjoksi në shesh

Më: 24 qershor 2018 Në ora: 12:06
Bella Hadid

Të shtunën ajo ishte magjepse në Show Dior, pjesë e së cilës ishin edhe mjaftë yje të listës A.

Por Bella Hadid u largua pak nga imagjinata pas paraqitjes së saj në prezantimin e modës gjatë Javës së Javës së Modës në Paris në atë ditë, shkruan "Bota sot".

Supermodelja, 21 vjeç, kishte të veshur një veshje ngjyrë të verdh të cilën e kishte kombinuar me atlete sportive.

Për këtë veshje është kritikuar nga njohësit e modës dhe veshja e saj është krahasuar me limon.

Për më tepër, nga veshja e gjerë i ka dal edhe gjoksi teksa zbriste nga vetura.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test