Blac Chyna shumë provokative në Instagram - Bota Sot
Blac Chyna shumë provokative në Instagram

Bota e Yjeve

E shtunë, 17 nëntor 2018

Blac Chyna shumë provokative në Instagram

Nga: Bota sot Më: 24 qershor 2018 Në ora: 16:55
Blac Chyna

Ajo nuk ka qenë e trembur që nga ndarja e saj me YBN Almight Jay dhe është paraqitur disa herë që nga njoftimi i saj të martën.

Dhe duket sikur Blac Chyna është e gatshme të shoqërohet edhe njëherë, nëse postimet e saj të fundit në mediat sociale tregojnë diqka.

Ish partneri 30 vjeqar Rob Kardashian ndau dy imazhe të shtunën, duke njoftuar për veshje të re.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test