Scott poston foto seksi të dashurës Sofia - Bota Sot
Scott poston foto seksi të dashurës Sofia

Bota e Yjeve

Scott poston foto seksi të dashurës Sofia

Nga: Bota sot Më: 11 korrik 2018 Në ora: 17:55
Sofia Richie

Scott Disick është në lidhje me modelen 19 vjeçare me forma vrastare trupore.

Dhe duket se 35 vjeçari dëshiron t’ua rikujtojë ndjekësve në rrjete sociale për këtë, derisa ka publikuar një foto të bukuroshes të mërkurën, përcjell Bota sot.

Në foto, modelja duket tejet seksi në bikini të zeza, duke treguar të pasmet seksi.

Çifti kanë qenë në pushime në Mykonos të Greqisë./BS/

Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test