Cardi B lindë vajzë - Bota Sot
Cardi B lindë vajzë

Bota e Yjeve

E enjte, 15 nëntor 2018

Cardi B lindë vajzë

Nga: Bota sot Më: 11 korrik 2018 Në ora: 18:14
Cardi B

Cardi B ka sjellë në jetë një vajzë.

Lajmin e ka bërë të ditur vetë reperja të mërkurën përmes një postimi në llogarinë e saj në Instagram, përcjell Bota sot.

“Kulture Kiari Cephus 07/10/18”, ka shkruar Cardi B, duke zbuluar emrin e vajzës dhe datën e lindjes, derisa emri i vërtetë i burrit të saj Offset, është Kiari Kendrell Cephus./BS/

Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test