Demi ‘ndez’ rrjetin, shfaqet bombastike - Bota Sot
Demi ‘ndez’ rrjetin, shfaqet bombastike

Bota e Yjeve

Demi ‘ndez’ rrjetin, shfaqet bombastike

Nga: Bota sot Më: 12 korrik 2018 Në ora: 09:03
Demi Rose

Kur bëhet fjalë për të ekspozuar hiret trupore, ajo kurrë nuk është e turpshme.

Dhe Demi Rose e bëri këtë edhe njëherë të mërkurën, derisa publikoi foto të nxehta për ndjekësit e saj, përcjell Bota sot.

Modelja seksi ka treguar trupin për zili e veshur në bikini, derisa bën selfie para pasqyrës.

Ajo ka treguar barkun e sheshtë, të pasmet dhe gjoksin bombastik./BS/

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...