S’është në finale të Wimbledon, por lë këtë turne në hije - Bota Sot
S’është në finale të Wimbledon, por lë këtë turne në hije

Bota e Yjeve

S’është në finale të Wimbledon, por lë këtë turne në hije

Më: 13 korrik 2018 Në ora: 00:30
Megan Barton-Hanson

Megan Barton-Hanson nuk është as teniste, por me fotografitë e saj me reket në dorë e ka marrë më shumë vëmendje se vetë Wimbledon, turneu më prestigjioz në këtë sport.

Ylli i shout britanik, Love Island, ka pozuar së fundi me mjaft vetëbesim, ndonëse nuk po admirohet nga publiku shkaku i disa deklarimeve dhe sjelljeve të saj në atë shou.

Sidoqoftë, në jetën private ajo njihet si mjaft zemërgjerë, duke e ndihmuar familjen e saj financiarisht.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...