Shakira tregon këmbët e holla, "çmend" fansat në koncert - Bota Sot
Shakira tregon këmbët e holla, "çmend" fansat në koncert

Bota e Yjeve

E premte, 19 tetor 2018

Shakira tregon këmbët e holla, "çmend" fansat në koncert

Nga: Bota sot Më: 14 korrik 2018 Në ora: 07:27
Shakira
Ajo ka dominuar në skenë me përformancën e lartë për turneun e saj El Dorado.

Dhe Shakira nxiti turmën edhe njëherë derisa performoj në Cedars International Festival 2018 në Lebanon të premten, disa orë pasi vizitoj fshatin e gjyshërve të saj ku ata kanë jetuar.

Princesha e popit, u shfaq me një triko të hollë, duke vënë këmbët e saj të holla para publikut./BS

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test