Jessica Alba në një film të ri - Bota Sot
Jessica Alba në një film të ri

Bota e Yjeve

E mërkurë, 17 tetor 2018

Jessica Alba në një film të ri

Nga: Bota sot Më: 14 korrik 2018 Në ora: 07:42
Jessica Alba

Fituesi i Oscar Gary Oldman dhe aktorja Jessica Alba kanë ardhur në përfundim të filmit Killers Anonymous. Dy aktorët bashkohen me Tommy Flanagan, Sam Hazeldine, Rhyon Nicole Broën, MyAnna Buring, Tim McInnerny, Michael Socha dhe Elibzabeth Morris në këtë projekt. Filmi eksploron një botë që ekziston gjatë ditës, përmbajtjen dhe rendin.

"Ne jemi shumë të ngazëllyer nga mundësia për t ëpunuar me aktorët e racës dhe aftësisë së Gary dhe Jessia", tha Mat Ëilliams, i cili do të prodhoj filmin për Goldfinch./BS

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test