Justin Bieber dhe Hailey Baldwin, foto erotike nga vaska - Bota Sot
Justin Bieber dhe Hailey Baldwin, foto erotike nga vaska

Bota e Yjeve

E mërkurë, 17 tetor 2018

Justin Bieber dhe Hailey Baldwin, foto erotike nga vaska

Nga: Bota sot Më: 14 korrik 2018 Në ora: 10:13
Justin Bieber dhe Hailey Baldwin

Ata konfirmuan fejesën e tyre në fillim të kësaj jave vetëm një muaj pasi u takuan.

Dhe Justin Bieber dhe Hailey Baldwin kanë publikuar një foto duke u puthur në një vaskë në të nxehtë.

Këngëtari 24 vjeqar ndau fotografinë romantike dhe të fejuarës së tij 21 vjeqare në Instagram./BS

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test