Beyonce shfaqet mahnitëse në skenë - Bota Sot
Beyonce shfaqet mahnitëse në skenë

Bota e Yjeve

E shtunë, 20 tetor 2018

Beyonce shfaqet mahnitëse në skenë

Nga: Bota sot Më: 15 korrik 2018 Në ora: 07:38
Beyonce

Ajo është një këngëtare dhe teksshkruese, e njohur për shfaqjet e saj sartoriale.

Dhe Beyonce dukej e bujshme pasi u bashkua me bashkëshortin Jay Z në performancën e qiftit në Paris të shtunën, si pjesë e turit të tyre On The Run II.

Këngëtarja e hitit The Crazy in Love, 36 vjeqare tregoj kthesat e saj të dendura me një veshje me mëngë të përpunuara dhe një rrip në mes./BS

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test