Kourtney Kardashian "ngrit" temperaturat në qytet - Bota Sot
Kourtney Kardashian "ngrit" temperaturat në qytet

Bota e Yjeve

E martë, 16 tetor 2018

Kourtney Kardashian "ngrit" temperaturat në qytet

Nga: Bota sot Më: 15 korrik 2018 Në ora: 08:24
Kourtney Kardashian

Ajo i mori dy fëmijët e saj më të rritur në drekë me motrën dhe kunatin e saj, të premten në Hollywood.

Dhe të shtunën, Kourtney Kardashian doli me djalin e saj Mason dhe vajzën Penelope në Beverly Hills.

Ylli televiziv 39 vjeqar kishte veshur një fustan të bardhë, të shkurtër mezi për të mbuluar format e saj, por duke ngritur temperaturat në qytet./BS

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test