Rike Roçi: Kampioni i Botës më ngacmoi në San Tropez, mendova se ishte manjak - Bota Sot
Rike Roçi: Kampioni i Botës më ngacmoi në San Tropez, mendova se ishte manjak

Bota e Yjeve

E shtunë, 20 tetor 2018

Rike Roçi: Kampioni i Botës më ngacmoi në San Tropez, mendova se ishte manjak

Më: 16 korrik 2018 Në ora: 16:43
Rike Roçi

Rike Roçi u bë e famshme pasi ishte banore e Big Brother në Top Channel disa sezone më parë, por fama e saj njohu një rritje të madhe teksa ishte një ndër femrat më të bukura në Europianin e 2016-ës.

Ajo ishte pjesë edhe e “Top Arenës” në Top Channel, ku futbolli nuk ishte i vetmi i diskutuar.

Rike Roçi tregoi edhe një kontakt që kishte pasur një vit më parë me futbollistin francez Corentin Tolisso, i cili një ditë më parë u shpall kampion bote.

“Isha në një lokal në San Tropez dhe dikush më ngacmoi duke më thënë: “hey my wife!”. Unë thërrita djemtë e sigurisë së lokalit, pasi nuk e njoha djalin. Një ditë më pas e pash në televizor që ai ishte transferuar të Bayern Munchen dhe bëhej fjalë për Tolisso.

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test