Del pa sytjena në rrugë, tregon gjoksin - Bota Sot
Del pa sytjena në rrugë, tregon gjoksin

Bota e Yjeve

E martë, 23 tetor 2018

Del pa sytjena në rrugë, tregon gjoksin

Nga: Bota sot Më: 16 korrik 2018 Në ora: 21:22
Daisy Lowe

Ajo është e njohur për stilin e saj të veçantë, që ka modeluar për Channel, DKNY dhe Marc Jacobs për vite të tëra.

Dhe Daisy Lowe e tregoi stilin e saj edhe të hënën, derisa kishte dalë për një shëtitje me qenin e saj, përcjell Bota sot.

Zeshkania bukuroshe 29 vjeçare bëri që të gjithë të kthenin kokën për ta shikuar, derisa u paraqit në rrugë pa sytjena, duke treguar gjoksin bombastik./BS/

Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test