Cameron Diaz: E kam trupin më të mirë sot, se kur isha 20 vjeç! - Bota Sot
Cameron Diaz: E kam trupin më të mirë sot, se kur isha 20 vjeç!

Bota e Yjeve

E hënë, 15 tetor 2018

Cameron Diaz: E kam trupin më të mirë sot, se kur isha 20 vjeç!

Më: 17 korrik 2018 Në ora: 19:44
Cameron Diaz

Kështu deklaronte para ca kohësh, por pohimet e saj vazhdojnë të mbeten aktuale edhe sot. Ndonëse është 46 vjeç, Cameron Diaz nuk ka ndërmend t`i dorëzohet moshës. Fotot e saj në plazh nuk kanë nevojë për koment…

Ka luajtur shumë role të tjera që prej atëherë, por vazhdon të identifikohet si bukuroshja e filmit “Maska“. Aktorja e ka ndryshuar përpara disa vjetësh stilin e jetesës dhe kujdeset shumë tani për atë që ha. Kjo e ka ndihmuar goxha në ruajtjen e linjave, duke i shtuar sigurisht këtyre përpjekjeve edhe ushtrimet fizike.

Fundshpinën e kam sot më të lartë nga sa e kisha kur isha 20 vjec, thoshte me krenari dhe tani mund ta thotë akoma. Nëse vazhdon kështu, edhe 60 vjec rrezik do sfidojë sërish!

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test