Dua Lipa duket shumë 'e nxehtë' në një darkë romantike me të dashurin - Bota Sot
Dua Lipa duket shumë 'e nxehtë' në një darkë romantike me të dashurin

Bota e Yjeve

E premte, 19 tetor 2018

Dua Lipa duket shumë 'e nxehtë' në një darkë romantike me të dashurin

Nga: Bota sot Më: 18 korrik 2018 Në ora: 08:33
Dua Lipa me të dashurin

Ata kanë qenë të pandashëm që nga romanca e tyre në janar pas përfundimit të marrëdhënies së tyre dy vjeqare, një vit më parë.

Dhe Dua Lipa dhe modeli i dashuri i saj Isaac Carew shijuan një mbëmje komode në Londër të martën.

Këngëtarja dukej e mrekullushme me një fustan të shkurtër dhe qifti u shfaqën dorë për dorë pas darkës së tyre.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test