Naomi Campbell elegante, por tregon sytjenat me dantella - Bota Sot
Naomi Campbell elegante, por tregon sytjenat me dantella

Bota e Yjeve

E diel, 21 tetor 2018

Naomi Campbell elegante, por tregon sytjenat me dantella

Nga: Bota sot Më: 20 korrik 2018 Në ora: 15:44
Naomi Campbell

Naomi Campbell është fotografuar duke dhënë një shfaqje shumë joshëse kur u nis në një darkë në Nju Jork me miqtë e saj të enjten në mbrëmje.

Supermodelja 48 vjeqare u shfaq me sytjenat e saj me dantella dhe një triko të lezetshme.

Ajo kishte veshur edhe një palë pantollona duke i dhënë vetës një pamje elegante./BS

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test