Mahnitëse në New York, Gigi shfaqet përplot stil - Bota Sot
Mahnitëse në New York, Gigi shfaqet përplot stil

Bota e Yjeve

E premte, 19 tetor 2018

Mahnitëse në New York, Gigi shfaqet përplot stil

Nga: Bota sot Më: 20 korrik 2018 Në ora: 17:20

Gigi Hadid ishte veshur për të lënë përshtypje të enjten mbrëma në New York.

23 vjeçarja dukej për mrekulli, e veshur në xhinse dhe një bluzë ngjyrë të verdhë që merrte vëmendjen e që tregonte barkun e sheshtë, përcjell Bota sot.

Me bluzën kishte kombinuar çantën dhe këpucët dhe me flokët e lëshuara supeve, dukej dhe më bukur./BS/

Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test