Si lë vend imagjinatës, nxjerr gjoksin dhe të pasmet në rrugë - Bota Sot
Si lë vend imagjinatës, nxjerr gjoksin dhe të pasmet në rrugë

Bota e Yjeve

E enjte, 18 tetor 2018

Si lë vend imagjinatës, nxjerr gjoksin dhe të pasmet në rrugë

Nga: Bota sot Më: 20 korrik 2018 Në ora: 21:20
Kimberley Garner

Që kur la Made In Chelsea vite më parë, ajo ekspozon figurën në saj në rroba plazhi në reklamat që bën.

Kështu që nuk ishte shumë çudi kur Kimberley Garner u shfaq në Saint Tropez të Francës në shumë pak rroba në trup, duke treguar shumë nga lëkura e saj, të enjten, përcjell Bota sot.

Dizajnerja 28 vjeçare e bikinive dukej tejet seksi dhe provokuese, derisa ekspozoi të pasmet dhe gjoksin, të cilin e kishte lënë lirshëm pa sytjena./BS/

Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test