Bleona mbush Instagramin me pamje nudo - Bota Sot
Bleona mbush Instagramin me pamje nudo

Bota e Yjeve

E premte, 19 tetor 2018

Bleona mbush Instagramin me pamje nudo

Më: 21 korrik 2018 Në ora: 12:39
Bleona

Bleona nuk harron të publikoj në adresën e instagramit foto provokuese për fansat.

Me një stil Persian Bleona ka shfaqur format e saj të mbuluar me bizhu, por nga ana tjetër është tërësisht nudo.

Ndërsa falenderonte personin që e krijoi këtë lloj veshje, ajo shkruajti: “Faleminderit që je gjithmonë pranë meje dhe i adhuroj detajet tuaja që japin vëmendje të madhe.”

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test