Abbey Clancy "pushton" plazhet spanjolle - Bota Sot
Abbey Clancy "pushton" plazhet spanjolle

Bota e Yjeve

E martë, 16 tetor 2018

Abbey Clancy "pushton" plazhet spanjolle

Nga: Bota sot Më: 23 korrik 2018 Në ora: 07:51
Abbey Clancy

Abbey Clancy është shfaqur e denjë të dielën si një vajzë e Bondit, pasi ka qëndruar në Mallorca në udhëtimin e saj të verës.

Modelja dhe nëna e tre fëmijëve, 32 vjeqarja dukej e përsosur me rroba banjo, duke u shfaqur me bikine të bardha në ujë.

Abbey kishte kapur mbrapa flokët e saj të lagura derisa zhytej në ujërat spanjolle.BS

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test