Madonna lejon kamerat të hyjnë në shtëpinë e saj luksoze - Bota Sot
Madonna lejon kamerat të hyjnë në shtëpinë e saj luksoze

Bota e Yjeve

Madonna lejon kamerat të hyjnë në shtëpinë e saj luksoze

Më: 2 gusht 2018 Në ora: 21:53
Madonna

Madonna ka ofruar një paraqitje të rrallë në stilin e jetesës së saj luksoze pasi që i ka lejuar kamerat të hyjnë në shtëpinë e saj luksoze në Lisbonë, Portugali, shkruan Dailystar.

Ylli i muzikës pop jeton ne nje qytet europian me katër prej gjashtë fëmijëve të saj – David Banda, 12, Mercy James, 12, dhe binjakët Stella dhe Esther, 5. Të katër fëmijët janë të adaptuar nga Malavia.

Para se të zhvendosen së bashku me Mbretëreshën e Pop-it, vajzat kanë jetuar në një jetimore Home of Hope (Shtëpia e shpresave) në qytetin Mchinji.

Ndërkohë dy fëmijët biologjik të Madonnes jetojnë në anën tjetër të botës.

Rocco, 17, jeton me babain e tij biologjik Guy Ritchie në Londer që nga viti 2015 dhe 21 vjeqari Lourdes Leon momentalisht është duke jetuar në New York.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...