Motrat bien viktimë e “Phototshop-it”, gati sa nuk ia “zhdukën” dorën Kourntey - Bota Sot
Motrat bien viktimë e “Phototshop-it”, gati sa nuk ia “zhdukën” dorën Kourntey

Bota e Yjeve

Motrat bien viktimë e “Phototshop-it”, gati sa nuk ia “zhdukën” dorën Kourntey

Më: 3 gusht 2018 Në ora: 06:24
Motrat Kardashian

Fansat e Kardashianëve kanë thënë se motrat e famshme anë rënë viktime e një “photoshop-i” epik, duke pozuar për Calvin Klein.

Shumë nga ta panë diçka që nuk shkonte në këtë fotografi, e që ishte dora tejet e hollë dhe e frikshme e Kourtney.

Të gjithë fansat janë habitur duke pyetur se çfarë ka ndodhur me dorën e djathë të saj, përderisa ajo e majta është normale.

Kjo nuk është hera e parë që ato zbulohen kur bëjnë ndërhyrje në fotografi.

Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...