Princeshën Diana nuk e keni parë kështu ndonjëherë - Bota Sot
Princeshën Diana nuk e keni parë kështu ndonjëherë

Bota e Yjeve

Princeshën Diana nuk e keni parë kështu ndonjëherë

Më: 3 gusht 2018 Në ora: 06:29
Princesha Dianna

Princesha Dianna, e cila ishte e martuar me Princin Charles, më pas nënë e princit  William Arthur Philip Louis dhe Henry Charles Albert David.

Ajo gjithmonë është shfaqur elegante, me stil e plot sharm, si rëndom mund të duket një princesh.

Por, disa fotografi të publikuara së fundmi tregojnë një anë tjetër të saj, atë sportive.

Për të qenë në formë dhe për një shëndet të mirë, sigurisht Princesha Diana është kujdesur edhe për vijat trupore, ushqimin dhe pse jo aktivitetin fizik.

Ajo u lind më 1 korrik 1961 dhe vdiç më 31 gusht 1997, e cila ishte një nga personat më të famshëm të shekullit XX-të.

Ajo u njoh për veprat e saj të bamirësisë dhe si një grua e bukur e joshëse dhe nënë e përkushtuar.

Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...