Tifozja superseksi e Interit, i ‘tërbon’ të gjithë… me të pasme dhe gjoks bombastik… - Bota Sot
Tifozja superseksi e Interit, i ‘tërbon’ të gjithë… me të pasme dhe gjoks bombastik…

Bota e Yjeve

Tifozja superseksi e Interit, i ‘tërbon’ të gjithë… me të pasme dhe gjoks bombastik…

Më: 3 gusht 2018 Në ora: 06:34
April Summer

Inter është një kulmin e merkatos ku momentalisht po flitet për dy afrime të bujshme, Arthuro Vidal që është i sigurtë dhe ëndërra Luka Modric.

Por, nga ana tjetër një ndër tifozet më seksi të interit modelja britanike April Summer ka publikuar disa foto mjaft të ‘nxehta’ në instagram.

Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...