Kim Kardashian, seksi në kuzhinë - Bota Sot
Kim Kardashian, seksi në kuzhinë

Bota e Yjeve

Kim Kardashian, seksi në kuzhinë

Nga: Bota Sot Më: 3 gusht 2018 Në ora: 10:33
Kim Kardashian

Të mërkurën Kim Kardashian ka publikuar një fotografi në Instagram ku dukej mjaftë seksi.

Ylli i famshëm po gatuante vetëm me të brendshme.

Sytjena e Kim-it ishin ngjyrë  ulliri dhe përputheshin me brekët e saj, ndërsa fshinte çokollatën me gishtin e saj  nga një lugë./Bota sot

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...