Seksi Bella, ekspozon gjoksin në New York - Bota Sot
Seksi Bella, ekspozon gjoksin në New York

Bota e Yjeve

Seksi Bella, ekspozon gjoksin në New York

Nga: Bota sot Më: 3 gusht 2018 Në ora: 13:34
Bella Hadid

Ajo është kthyer nga pushimet me të dashurin e saj The Weeknd në Tokio.

Dhe Bella Hadid dukej sensacionale të enjten në New York City, derisa kishte dalë për drekë me miq, përcjell Bota sot.

E veshur në kuq e zi, 21 vjeçarja ekspozoi hiret e saj trupore, duke vënë në pah barkun e sheshtë dhe gjoksin./BS/

Image
Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...