Tanya shfaqet “përvëluese” në të kuqe - Bota Sot
Tanya shfaqet “përvëluese” në të kuqe

Bota e Yjeve

Tanya shfaqet “përvëluese” në të kuqe

Nga: Bota sot Më: 3 gusht 2018 Në ora: 14:52
Tanya Bardsle

Ajo kurrë nuk ka turp që të ekspozojë hiret e saj trupore.

Dhe ylli i Real Housewives of Cheshire, Tanya Bardsley i ekspozoi ato edhe të enjten në klubin e natës Bijou në Manchester, përcjell Bota sot.

37 vjeçarja që është nënë e katër fëmijëve, dukej e mahnitshme në çdo pëllëmbë, derisa tregoi gjoksin shpërthyes dhe këmbët e gjata seksi, ë veshur në një fustan të kuq të shkurtër./BS/

Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...