41-vjeçarja nxjerr gjoksin me fustan të kuq - Bota Sot
41-vjeçarja nxjerr gjoksin me fustan të kuq

Bota e Yjeve

41-vjeçarja nxjerr gjoksin me fustan të kuq

Nga: Bota sot Më: 3 gusht 2018 Në ora: 16:11
Cat Deeley

Ajo është njëra ndër mikpritëset e “Fox's So You Think You Can dance”.

E të enjten mbrëma, Cat Deeley ishte ndër talentet e rrjetit që u shfaqën për ndejën Verore “All-Star” të TCA, përcjell Bota sot.

41-vjeçarja nxori në pah format për zili, me një fustan të kuq elegant me mëngë të gjata dhe dekolte super të hapur./BS

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...