Dua Lipa në mesin e personaliteteve më bukur të veshur në Britani të Madhe - Bota Sot
Dua Lipa në mesin e personaliteteve më bukur të veshur në Britani të Madhe

Bota e Yjeve

Dua Lipa në mesin e personaliteteve më bukur të veshur në Britani të Madhe

Më: 3 gusht 2018 Në ora: 16:15
Dua Lipa

Edhe pse jemi në mes të vitit, britanikët kanë filluar të përzgjedhin se cilët personazhe publike janë të veshura më së miri për vitin 2018.

Tre vendet e para i kryesojnë zonjat e Mbretërisë së Madhe, ku e para renditet Mbretëresha Elizabeth II-të, shkruan Standard Evening.

Kjo e fundit është përzgjedhur për veshjet standarde me ngjyra të forta gjersa Dukesha Kate Middleton po llogaritet si ikonë e modës.

Meghan Markle, dukesha e re e Sussexit, zë pozitën e tretë në saje të vellos me rastin e martesës me Princin Harry.

Mesin e tyre gjendet edhe këngëtarja shqiptare Dua Lipa, e cila është pozicionuar në vendin e katërt, menjëherë pas Meghan Markle.

E gjithë kjo në saje të veshjeve të ndryshme dhe serioze në ngjarje madhore muzikore si dhe atyre që shihet në ditët e zakonshme të saj.

Ndryshe, shumë shpejt pritet që Dua të mbajë edhe një koncert madhështor në Prishtinë, në kuadër të festivalit “Sunny Hill”. 

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...