Demi Rose “çmend” Ibizën, ekspozon të pasmet gjigante - Bota Sot
Demi Rose “çmend” Ibizën, ekspozon të pasmet gjigante

Bota e Yjeve

Demi Rose “çmend” Ibizën, ekspozon të pasmet gjigante

Nga: Bota sot Më: 3 gusht 2018 Në ora: 17:22
Demi Rose

Ajo vazhdimisht tregon figurën e saj sensacionale në vende të ndryshme luksoze të botës.

Dhe Demi Rose u sigurua që të ngritë temperaturat edhe njëherë, derisa pozoi mjaft seksi në Sa Caleta, Ubiza, me mikun e saj më të mirë përgjithmonë, të enjten, përcjell Bota sot.

23 vjeçarja publikoi foton me shokun e saj, derisa ajo shihej në bikini, ndërsa në imazhe tjera ajo ka vënë në plan të parë të pasmet gjigante, duke i kthyer ato kah kamera.

Duket tejet seksi./BS/

Image
Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...