E mahnitshme në të kuqe, Karlie Kloss tregon unazën e fejesës - Bota Sot
E mahnitshme në të kuqe, Karlie Kloss tregon unazën e fejesës

Bota e Yjeve

E mahnitshme në të kuqe, Karlie Kloss tregon unazën e fejesës

Nga: Bota sot Më: 3 gusht 2018 Në ora: 17:43
Karlie Kloss

Ata shpallën fejesën e tyre para një jave, pas gjashtë vite lidhje.

Dhe Karlie Kloss nuk mund ta ndalte buzëqeshjen, derisa tregoi unazën me gur diamanti nga i fejuari i saj Joshua Kushner, derisa kishte dalë në New York, të enjten, përcjell Bota sot.

Supermodelja 26 vjeçare dukej e mahnitshme në një fustan të kuq, duke treguar format për mrekulli, por që e gjithë vëmendja ishte tek unaza e saj tejet e bukur./BS/

Image
Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...