Kendall përplot stil por fshehë fytyrën - Bota Sot
Kendall përplot stil por fshehë fytyrën

Bota e Yjeve

Kendall përplot stil por fshehë fytyrën

Nga: Bota sot Më: 3 gusht 2018 Në ora: 17:49
Kendall Jenner

Ajo është e njohur për stilin e saj të veçantë dhe është një nga modelet më të mira në botë aktualisht.

Dhe Kendall Jenner u paraqit të enjten mbrëma në Craig’s në West Hollywood, e veshur me stil të inspiruar nga vitet e 90-ta, përcjell Bota sot.

Supermodelja 22 vjeçare ekspozoi gjoksin dhe barkun, derisa mbuloi fytyrën nga paparacët./BS/

Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...