Fergie mahnit me format joshëse - Bota Sot
Fergie mahnit me format joshëse

Bota e Yjeve

Fergie mahnit me format joshëse

Nga: Bota sot Më: 3 gusht 2018 Në ora: 20:50
Fergie

Ajo është mikpritëse e reality show-it “Fox The Four”.

Dhe të enjten në mbrëmje në Los Anxhelos, Fergie kryesoi ndejën e verës "All-Star" të rrjetit TCA, shkruan Daily Mail, përcjell Bota sot.

43-vjeçarja kishte veshur një kostum të mrekullueshëm për rastin, i cili ia nxori në pah format joshëse.

Kujtojmë që këngëtarja kohë më parë, i ka dhënë fund martesës me aktorin e njohur Josh Duhamel./BS

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...