Foto të nxehta, shikoni si e feston ditëlindjen motra e sulmuesit Shik - Bota Sot
Foto të nxehta, shikoni si e feston ditëlindjen motra e sulmuesit Shik

Bota e Yjeve

Foto të nxehta, shikoni si e feston ditëlindjen motra e sulmuesit Shik

Më: 4 gusht 2018 Në ora: 10:45
Kristina Shik

Kristina Shik, e cila është motra e lojtarit të Romës Patrik Shik, vetëm pak ditë më parë festoi 24-vjetorin.

Modelja bukuroshe nga Çekia për ditëlindje postoi disa foto për ndjekësit e saj në “Instagram” dhe çfarë fotosh! Foto që të lënë vërtet me gojë hapur.

Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...