Bebe Rexha me paraqitje atraktive në koncertin e fundit - Bota Sot
Bebe Rexha me paraqitje atraktive në koncertin e fundit

Bota e Yjeve

Bebe Rexha me paraqitje atraktive në koncertin e fundit

Më: 4 gusht 2018 Në ora: 11:01
Bebe Rexha

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Bebe Rexha, ka performuar së fundmi për fansat e saj në Çikago.

Ajo ka mbajtur një koncert gjigant në parkun e këtij qyteti, ku të pranishëm kanë qenë me mijëra vetë.

Bleta (emri i vërtetë i këngëtares), ka interpretuar disa nga hitet e saj më të fundit, nga albumi i saj më i ri “Expectations”.

E veshur në një kostum provokativ ngjyrë krem dhe me pamje prej biondeje, këngëtarja pati një paraqitje mjaft atraktive në koncertin e 3 gushtit.

Rexha ka ndarë me ndjekësit në llogarinë e saj zyrtare në Instagram disa fotografi nga koncert, ku ka treguar ndër të tjerash edhe paraqitjen e saj tërheqëse.

Në një moment gjatë performancës, ajo edhe është shtrirë duke interpretuar me gjithë zemër këngën e saj.

Kujtojmë që në një nga eventet së fundmi në Çikago, Bleta takoi edhe artisten tjetër shqiptare me famë ndërkombëtare, Dua Lipën. 

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...